OGŁOSZNIE 04 XII 2022 r.

1. Dziś II Niedziela Adwentu. Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W dzisiejszą niedzielę zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.  Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Zapraszamy do udziału w roratach poniedziałek, środa, piątek o godz.17.00.

1. W poniedziałek 5.12 podczas mszy św. o godz. 17.00 zostaną poświęcone medaliki dla dzieci I-szo komunijnych.

1. W zakrystii są do nabycia świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” duże w cenie 16zł, małe w cenie 10 zł. W zakrystii są również do nabycia opłatki na stół wigilijny.

1. Plan kolędy zamieszczony jest w Gazetce Parafialnej na stronie internetowej naszej parafii oraz wywieszony jest w gablotce. Proszę o zapoznanie się

z terminem odwiedzin duszpasterskich. Kolęda dodatkowa dla zainteresowanych po uprzednim ustaleniu terminu.

1. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2023.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• wtorek – wspom. dow. św. Mikołaja, bpa

• środa– Wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dK

• czwartek– UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

• niedziela – 3 NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli
oraz błogosławionego tygodnia+