OGŁOSZENIA 31.I.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 4 niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

1. We wtorek, 2 lutego, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego.  Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Poświęcenie gromnic w tym dniu podczas każdej mszy św. o godz. 8.00 i 17.00. Po mszy św. o godz. 17.00 udzielimy także błogosławieństwa ku czci św. Błażeja bpa i męcz. Kolekta 2.II jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

1. W piątek 5.II obchodzimy wspomnienie św. Agaty dz. i męcz. po mszy św. o godz. 17.00 nastąpi poświęcenie chleba i soli.

1. W nadchodzącym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca Zapraszamy parafian w sobotę o godz. 7.15 do udziału w nabożeństwie ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Kończy się już okres kolędowy, a w wraz z nim błogosławieństwo rodzin w ramach tegorocznej kolędy. Błogosławieństwo indywidualne będzie można uzyskać jeszcze do 02.II włącznie.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Dzisiaj  także po każdej mszy św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. W przyszłą niedzielę 7.II podczas mszy św. o godz. 11.15 nastąpi poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. w naszej parafii.

1. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za dezynfekcję i mycie kościoła, a Panom za prace przy naszym kościele i na probostwie.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Parafianom życzymy spokojnej niedzieli oraz

dobrego i błogosławionego tygodnia.