OGŁOSZENIA 31 VII 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 18 niedzielą zwykłą w liturgii Kościoła. Jutro w poniedziałek rozpoczyna się sierpień, miesiąc w którym wzywamy do trzeźwości i abstynencji. Zachęcamy parafian do wpisania się w naszej parafialnej Księdze Trzeźwości. Zachęcamy również do podejmowania postanowień związanych z abstynencją.

1. We wtorek, 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo” oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W tym tygodniu przypada I- czwartek, I- piątek, I-sobota miesiąca. Zapraszam parafian w sobotę 06 VIII o godz. 7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Odwiedziny chorych i starszych parafian w miesiącu sierpniu odbędą się przed uroczystością odpustową.

1. Bardzo proszę Panie o pomoc w myciu i dezynfekcji naszego kościoła przed uroczystością odpustową w sobotę 6 VIII o godz. 8.30

1. Serdeczne Bóg zapłać Panom za prace wykonane przy remoncie w wejściu głównym do naszego kościoła.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Parafianom życzymy dobrej niedzieli, miłych spotkań w gronie rodzinnym oraz spokojnego i  błogosławionego tygodnia+