OGŁOSZENIA 26.VII.2020 r.

1. W sobotę rozpoczyna się sierpień, miesiąc w którym wzywamy do trzeźwości i abstynencji. Zachęcamy do wpisania się w parafialnej Księdze Trzeźwości. Zachęcamy również do podejmowania postanowień związanych z abstynencją.

2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca

3. W najbliższą sobotę - I sobotę miesiąca o godz. 7.15 zapraszamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwie do Niepokalanego Serca NMP.

4. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny. Dzisiaj także po Mszach św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary, także te w formie przelewu bankowego.

5. Wczoraj w sobotę 25.VII obchodziliśmy wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Zgodnie ze zwyczajem dziś po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie pojazdów. Można złożyć ofiary na środki transportu dla misjonarzy.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ustania epidemii i w intencji naszej ojczyzny codziennie o godz. 20.30.

1. Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.