OGŁOSZENIA 25.IV.2021 r.

1. Dzisiejsza 4 Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Dobrego Pasterza, dzisiaj obchodzimy również Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• środa – wspom. dow. św. Piotra Chanela, prezb. i męcz.,

– wspom. dow. św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, prezb.

• czwartek – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, dz. i dK., patronki Europy

• piątek – wspom. dow. św. Piusa V, pap.

• sobota – ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA, RZEMIEŚLNIKA

• niedziela – 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

W czwartek, 29 kwietnia, obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

1. Spowiedź św. przed I-szą Komunią św. dla dzieci które przystąpią do I-szej Komunii św. w dn.: I.V; 2.V i 3.V  - w czwartek 29.IV : I grupa godz. 17.00, II grupa 17.30, III grupa o godz. 18.00. Zapraszam także rodziców do skorzystania z sakramentu pokuty.

1. Odwiedziny chorych w piątek 7.V. Początek odwiedzin od godz. 8.00. Chorych i starszych parafian prosimy zgłaszać w zakrystii.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na WŚSD. Dziś także po mszach św. zbiórka na termomodernizację okien naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary, także te w formie przelewu bankowego.

1. Polecamy modlitwie parafian dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. Aby ten dzień był dla nich i dla ich bliskich głębokim przeżyciem religijnym.

1. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi ograniczeniami maksymalna liczba wiernych w trakcie Mszy św. i nabożeństw w naszym kościele wynosi 22 osoby. Jednocześnie przypominamy o konieczności noszenia maseczek i zachowaniu dystansu. Zachęcamy do korzystania z transmisji TV, radiowych oraz internetowych z Mszy św. i nabożeństw. Na stronie internetowej naszej parafii transmisja Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 11.15.

1. Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję kościoła. Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane przy kościele i na probostwie.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli

oraz błogosławionego tygodnia.