OGŁÓSZENIA 24.I.2021 r.

1. Dziś przeżywamy 3 niedzielę zwykłą obchodzoną jako Niedziela Słowa Bożego.

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Jutro w poniedziałek 25.I zapraszam uczniów kl. VI,VII, VIII szkoły podstawowej o. godz. 16.30 okazja do spowiedzi św., 17.00 msza św. a o godz. 17.30 spotkanie klasy VIII. Przynosimy ze sobą indeksy.

1. Trwa błogosławieństwo rodzin w ramach tegorocznej kolędy. Błogosławieństwo będzie udzielane do 02.II włącznie. Szczegóły w Gazetce Parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.

1. Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę także zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za dezynfekcję i mycie kościoła, a Panom za prace przy naszym kościele i na probostwie.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Naszym parafianom życzymy dużo zdrowia, dobrej niedzieli oraz

spokojnego i błogosławionego tygodnia.