OGŁOSZENIA 24 VII 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 17 niedzielą zwykłą w liturgii Kościoła.

1. Jutro w poniedziałek 25.VII obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa ( patrona kierowców) dlatego w przyszłą niedzielę 31.VII po mszach św. nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. W tym dniu będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na remont Krypty Katedry, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary.

1. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję naszego kościoła, oraz Panom za prace przy remoncie w wejściu głównym do kościoła.

1. W przyszłą niedzielę 31.VII podczas Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się liturgiczne wprowadzenie ks. Adama Zdebla na urząd proboszcza naszej parafii. Zapraszam serdecznie parafian do udziału w liturgicznym wprowadzeniu nowego proboszcza naszej parafii, a ks. Adamowi życzę obfitych łask Bożych oraz opieki MB Wniebowziętej naszej patronki.

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za pomoc, udział oraz włączenie się w sprawy duszpasterskie i parafialne: p. Marcinowi, p. Kazimierzowi, organistom, całej służbie liturgicznej. Bóg zapłać Paniom katechetkom, Bóg zapłać za przygotowanie i prowadzenie nabożeństw w I soboty miesiąca oraz przed Mszami św. Bóg zapłać redakcji naszej Gazetki Parafialnej, prowadzącym stronę internetową naszej parafii. Bóg zapłać Parafialnej Radzie Duszpasterskiej. Bóg zapłać Paniom dbającym o czystość i wystrój kościoła. Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane prace gospodarcze i remontowe w kościele i wokół kościoła oraz na probostwie. Bóg zapłać p. Reginie, która dbała o proboszcza i całe probostwo. Bóg zapłać za zrozumienie, pomoc i wszystkie dowody życzliwości, której doświadczyłem podczas mojej posługi w parafii. Chcę także przeprosić, jeżeli kogokolwiek w czymkolwiek uraziłem.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Parafianom życzymy dobrej niedzieli, miłych spotkań w gronie rodzinnym oraz spokojnego i  błogosławionego tygodnia+