OGŁOSZENIA 18 XII 2022 r.

1. Dziś IV Niedziela Adwentu. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

1. Kolekta z dzisiejszej niedzieli i pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia jest przeznaczona na potrzeby parafii (kolekta zostanie przeznczona na spłatę zakupionego węgla do ogrzewania  probostwa). Kolekta zebrana w czasie Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą mszą św. oraz 23.12 w piątek od godz. 18.00 -  19.00, a w wigilię 24.12 od godz. 9.00 - 11.00 i od 14.00 -15.00. Przygotujmy w naszych sercach miejsce dla przychodzącego Boga.

1. Zapraszamy do udziału w ostatnich  roratach poniedziałek, środa, piątek o godz.17.00.

1. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” duże w cenie 16zł, małe w cenie 10 zł. W zakrystii są również do nabycia opłatki na stół wigilijny. Bardzo proszę o wsparcie najbardziej potrzebujących przez gest zakupienia świecy. Niech nie zabraknie tego światła na naszym wigilijnym stole.

1.  Bardzo serdecznie dziękuję Paniom za pomoc w przedświątecznym myciu naszego  kościoła, oraz wszystkim osobom, które pomogły w świątecznym wystroju naszej świątyni. Dziękuję za ofiarowane choinki i kwiaty.

1.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli
oraz dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia +