OGŁOSZENIA 11 IX 2022 r.

1.     Dzisiejsza niedziela jest 24 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na Wydział teologiczny UŚ. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Bardzo serdecznie zapraszam Wszystkich członków Rady Parafialnej na spotkanie, które odbędzie się jutro o godz.18.00 na probostwie.

1. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji.

1. We wtorek 13.09., po mszy św. o godz. 17.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do udziału.

1. W środę, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    Na mszy św. sprawowanej w int. Parafian poświęcimy krzyże przyniesione w tym dniu do Kościoła. Zachęcam do przyozdobienia krzyży przydrożnych.

1. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek 19.09. po mszy św. wieczornej w Kościele.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej patronki archidiecezji

• wtorek - Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK

• środa - ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

• czwartek - Wspomnienie NMP Bolesnej

• piątek - Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa • niedziela - 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie dziękuję Paniom za posprzątanie kościoła i za zakupione kwiaty, a panom za prace  wokół Kościoła.

1.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli
oraz błogosławionego tygodnia +