OGŁOSZENIA 09 I 2022 r.

1. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego. W tym okresie wspominamy misterium Chrystusa w całej jego pełni.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Dziś także zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Zapraszam rodziny naszej parafii do indywidualnego błogosławieństwa po każdej Mszy św. do niedzieli 16.I.2022 Jeżeli zajdzie taka konieczność ten okres zostanie wydłużony. Poświęcenie wody w każdą niedzielę po Mszy św. Niech tak przeżyta kolęda zjednoczy i umocni błogosławieństwem Bożym nasze rodziny.

1. We wtorek 11.I o godz. 17.30 zapraszam uczniów kl. VIII na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Przynosimy ze sobą indeksy.

1. W środę 12.I zapraszam na godz. 18.00 dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami.

1.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• czwartek - wspom. dow. św. Hilarego, bpa i dK.

• niedziela - 2 NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Serdeczne Bóg zapłać służbie liturgicznej i kościelnej oraz wszystkim, którzy się włączyli w działalność duszpasterską i parafialną w naszej parafii w całym roku 2021. Bóg zapłać za zaangażowanie i pomoc.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Parafianom życzymy dobrej niedzieli, zdrowia i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień +