OGŁOSZENIA 05 II 2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 5 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym.

1.  Kolekta dzisiejszej niedzieli jest  przeznaczona na potrzeby parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1.  W sobotę, we Wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.

• piątek - Wspomnienie św. Scholastyki, dz.

• sobota - wspom. dow. NMP z Lourdes

• niedziela - 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Zachęcamy do zamawiania intencji na rok 2023r. Jest jeszcze wiele wolnych intencji w miesiącu lutym i marcu.

1.  Zgodnie z decyzją Duszpasterskiej Rady Parafialnej i po zasięgnięciu opinii chciałbym poinformować, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc na naszym parafialnym cmentarzu mogą zostać pochowani tylko parafianie mieszkający na Przełajce, bądź Ci, którzy kiedyś mieszkali, a mają miejsce grobowe po zmarłym z rodziny.

1.  W sobotę 11.02. br., na godz. 9.00, bardzo proszę panie o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła.

1.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego      Gościa i Gazetki Parafialnej.

1.  Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki MB Wniebowziętej na nadchodzący tydzień+

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Łukasz Łobodziński, kawaler, Siemianowice Śl.

Karolina Maśnica, panna, Piekary Śl.