OGŁOSZENIA 04.X.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 27-tą niedzielą zwykłą w roku liturgicznym.

1. Rozpoczęliśmy miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele: poniedziałki, środy, piątki o godz. 17.30, wtorki, czwartki, soboty o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału we wspólnej modlitwie różańcowej. W przyszłą niedzielę 11.X jeżeli będzie dobra pogoda to Nabożeństwo Różańcowe odprawimy przy kaplicy św. Izydora.

1. W przyszłą niedzielę 11.X będziemy obchodzili XX Dzień Papieski natomiast w sobotę 10.X o godz. 17.00 w Siemianowickim Parku Tradycji odbędzie się koncert ku czci św. Jana Pawła II. Z okazji Dnia Papieskiego w niedzielę 11.X odbędzie się zbiórka na fundację „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na W.Ś.S.D,. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Z racji zbiórki w przyszłą niedzielę na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia nie będzie zbiórki na Aleppo. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i wszystkie złożone ofiary.

1. Jutro w poniedziałek 5.X o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dzieci kl.III szkoły podstawowej przygotowujących się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami. Dzieci, które dostały formularze na katechezie w szkole proszę o ich przyniesienie.

1. W środę 7.X przypada wspomnienie NMP Królowej Różańca św. Zapraszam członków Żywego Różańca na Mszę św. w ich intencji w sobotę 10.X o godz. 8.00. W sobotę także odbędzie się pielgrzymka członków Żywego Różańca do katedry w Katowicach. Jednak z powodu pandemii zapraszam do uczestnictwa w tej pielgrzymce poprzez media.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.