Od 28.VI.2020 do 05.VII.2020 r.

28.VI   - 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Jacka Gałan z okazji 26-tej rocznicy ślubu oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrne łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Helenki z okazji I-szych urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby parafii.

29.VI PONIEDZIAŁEK Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

17.00 Za parafian.

Kolekta : na Stolicę Apostolską – Święto piętrze.

30.VI WTOREK Dzień powszedni

8.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Alojza i Mariannę Krupanek, syna Romana, synową Urszulę. Za++ Annę, Wincentego Krupanek++ Katarzynę, Wiktora Wicik i dusze opuszczone.

01.VII ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże  Błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Eligiusza oraz Boże błogosławieństwo dla współpracowników i dobrodziejów.

02.VII CZWARTEK Dzień powszedni – I czwartek miesiąca

08.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

03.VII PIĄTEK Święto św. Tomasza, Apostoła – I piątek miesiąca

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

04.VI SOBOTA Dzień powszedni – I sobota miesiąca

7.15 Nabożeństwo I -szej soboty do Niepokalanego Serca N.M.P.

8.00 W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu N.M.P., za członków Żywego Różnica naszej Parafii.

05.VII   - 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Pawła Fryc w rocznicę urodzin, żonę Annę, synów Ryszarda i Rajmunda, za+ Almę Fryc, rodziców Emilię, Józefa Kucia++ Marię, Stefana Dudek, córkę Teresę oraz dusze opuszczone.

11.15 Za dusze śp. Joanny Idzik i Anieli Sufczyńskiej w 2-gą rocznicę śmierci.

Kolekta : na potrzeby parafii.