Od 05.I.2020 do 12.I.2020 r.

05.I  NIEDZIELA DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.30 Za parafian.

11.15 Za++ Edytę Strzelczyk, Martę Antoniego Strzelczyk++ Florentyny, Wilhelma Wieczorek, syna Jana + Joannę Wajda i dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.

06. I PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.30  Za parafian.

11.15 Za++ Marię i Stanisława Szczepanek, syna Tadeusza++ Anielę, Lucjana Jakubek, ++ z rodziny Jakubek, Białas i dusze opuszczone.

07. I WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Za+ Martę Gawron w 70-tą rocznicę śmierci.

08.I. ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ Mirosławę Noczyńską od krewnych, przyjaciół i znajomych.

09.I CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Ernesta Bubała, jego rodziców+ Dominika Gałuszka++ Wiktorię, Michała, Pawła, Konrada, Urszulę Malcherczyk++ Zofię, Franciszka Wicik+ Antoniego Gawron++ Wiktorię, Alfonsa Nitka++ Elżbietę, Jana Kuchta i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.I PIĄTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Mikołaja, Agnieszkę, Helenę Korfanty+ Mikołaja Michalski++ Teodora, Jerzego, Andrzeja, Marię Pogorzałek+ Krystynę Majnusz++Annę, Maksymiliana, Konrada Heppner++ Cecylię, Wacława Kępiński oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.I SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Helmuta Malik w rocznicę śmierci, rodziców Helenę, Gerarda Malik, dziadków z obu stron++ Agnieszkę i Piotra Gajdzik.

13.00 W intencji Małgorzaty i Jana Szafron z okazji 60-tej rocznicy ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę MB Wniebowziętej i zdrowie dla Jubilatów oraz córki Joanny z rodziną, Natalii, wnuczki Weroniki z mężem i prawnuczek Zuzanny i Michaliny.

12.I  NIEDZIELA ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

7.30 Za+ Julię Białas w 21-szą rocznicę śmierci, męża Roman, za dwóch synów Jerzego i Ignacego Białas, córkę Anielę Jakubek, Męża Lucjana. Za++ Aleksandrę, Mieczysława Suszek, syna Stanisława oraz dusze opuszczone.

11.15 Za parafian.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.