Od 05 III 2023 do 12 III 2023 r.

05.03  II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za + Jadwigę Bubała od Wspólnoty Żywego Różańca.

11.15 W intencji Konstantego Piszczek w dniu przyjęcia sakramentu chrztu świętego, jego rodziców i chrzestnych.

15.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

Kolekta:  specjalna na potrzeby parafii.

06.03.Poniedziałek Dzień powszedni

17.00   Za + mamę Marię Keler w I-szą rocznicę śmierci oraz ojca Wincentego.

07.03.Wtorek Dzień powszedni

8.00 Za ++ Józefa, Małgorzatę Pudełko, ich rodziców i rodzeństwo, Teresę, Feliksa, Stanisława Mośćiński, Urszulę, Konrada Malcherczyk, za++ z rodzin Mościński, Korfanty, Winiarski, Kupietz i Promny.

08.03 ŚRODA Dzień powszedni

8.00  Za ++ Bronisławę Białas w rocz. śmierci, męża Franciszka, synów Ludwika i Alojzego, za + Rudolfa Szlęzak, Gertrudę i Serafina Fryc, Zofię i Maksymiliana Wicik, za + Annę Rurańską, Małgorzatę Polok i Henryka Białas,

za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

09.03 Czwartek Dzień powszedni

8.00  Za + Jadwigę Bubała od przyjaciół, sąsiadów i znajomych.

10.03 Piątek Dzień powszedni

17.00 Za ++ Albina, Hildegardę Gajdzik ich rodziców i rodzeństwo, Andrzeja Kołodziej, rodziców Helenę, Maksymiliana, syna Stefana, synową Elżbietę, za ++ z rodzin Gajdzik, Kołodziej, Wieczorek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.30   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

11.03  Sobota Dzień powszedni

8.00 Za + Stefana Kołodziej od sąsiadów, koleżanek i kolegów z klasy.

12.03  III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za + ojca Józefa Nitka w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, za ++ rodziców                i rodzeństwo z obu stron, za zięciów Gerarda Świerk, Mariana Izydorczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Przez pośrednictwo Matki Boskiej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Jacka z okazji urodzin oraz opiekę dla całej rodziny.

15.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

Kolekta:   na potrzeby parafii.