Od 04.X.2020 do 11.X.2020 r.

04.X   -  27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za+ Almę Fryc w rocznicę śmierci rodziców Emilię, Józefa Kucia++ Annę, Pawła Fryc, synów Rajmunda i Ryszarda++ Marię, Stefana Dudek, córkę Teresę z mężem oraz dusze opuszczone.

11.15 Przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha św., Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ani z okazji urodzin i całej rodziny.

15.00 Nabożeństwo Różańcowe.

Kolekta : na W.Ś.S.D.

05.X PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej dz.

17.00 Za++ Jadwigę Zagórny i jej męża Józefa, za++ Marię i Bolesława Wilczok ++ Marię i Jerzego Strzelczyk ich rodziców i rodzeństwo. Za++ z pokrewieństwa Wilczok, Strzelczyk, Nitka i Kucia.

06. X WTOREK Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo Różańcowe.

8.00 Za+ Martę Gajdzik w rocznicę śmierci++ rodziców Pawła, Martę Gajdzik, za Agnieszkę, Piotra Gajdzik i Helmuta Malik.

07.X ŚRODA Wspomnienie NMP Różańcowej

17.00 Za+ Ks. kanonika Wilhelma Kopiec w 22-tą rocznicę śmierci, fundatorów naszego kościoła, gospodynię Elfrydę Machura oraz dusze w czyśćcu cierpiące – od parafian.

08.X CZWARTEK Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo Różańcowe.

8.00 Za+ Gertrudę Fryc w I-szą rocznicę śmierci i za+ męża Serafina Fryc.

09.X PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ rodziców Gertrudę i Mikołaja Kaczmarczyk, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.X SOBOTA Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo Różańcowe.

8.00 Do Bożej opatrzności za wstawiennictwem MB Królowej Różańca św. w intencji Róż Żywego Różnica naszej parafii.

11.X   -  28 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za+ Julię Klimek – od rodziny.

11.15 Do bożej opatrzności i MB Wniebowziętej w intencji rocznego dziecka Miłosza Lemler oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziców, brata i całej rodziny.

15.00 Nabożeństwo Różańcowe.

Kolekta : na potrzeby parafii.