OGŁOSZENIA 14 IV 2024 r.

1.  Dziś obchodzimy Święto Chrztu Polski, ustanowiony przez Sejm RP.

2. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.

3. Także dziś odbywa się wielkanocne spotkanie rodzin - Emaus Domowego Kościoła.

4.  Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza - Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

5. W przyszłą niedzielę, kolekta specjalna na remont dachu probostwa. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

6. Dziękuje wszystkim za pomoc w sprzątaniu naszej świątyni oraz obejścia.

7. W kancelarii parafialnej przyjmowane opłaty za miejsca grobowe. Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem cmentarza parafialnego. Przypominam, że po upływie 20 lat od pochówku lub nieprzedłużeniu prolongaty za przedłużenie prawa do miejsca, grób przechodzi na własność bez konieczności osobnego informowania.  Wszystkim, którzy już dokonali wpłat dziękuję.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

9. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli
oraz błogosławionego nadchodzącego tygodnia+