OGŁOSZENIA 07 VI 2024 r.

1.  Dziś, w 2 Niedzielę Wielkanocy, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Również od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

2. Dziś ma miejsce liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św.

3. Dziś w parafiach w naszej archidiecezji klerycy WŚSD przeprowadzają niedzielę budzenia powołań. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszych wspólnot parafialnych.

4. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas archidiecezji. Za tydzień na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

5. W poniedziałek, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się wielkanocne spotkanie rodzin - Emaus Domowego Kościoła

7. W sobotę zapraszam po mszy św. porannej do sprzątania naszej świątyni wszystkich chętnych, a zwłaszcza te mamy dzieci komunijnych, które jeszcze tego nie zrobiły od początku roku.

8. W sobotę 13.04 br. o godz. 16.00 pierwsza spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. w naszej parafii, a po niej pierwsza próba.

9. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny, a także będziemy obchodzić Święto Chrztu Polski. Zostało ustanowione przez Sejm RP dla upamiętnienia chrztu Polski datowanego na 14 kwietnia 966

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

11. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli
oraz błogosławionego nadchodzącego tygodnia+