OGŁOSZENA 31 III 2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Wielkanocną Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszamy o godz. 15.30 na uroczyste nieszpory świąteczne, które kończą obchody Świętego Triduum Paschalnego. Jutrzejszy poniedziałek jest Poniedziałkiem Wielkanocnym. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę o 7.30 i 11.15. Przyszła niedziela II Niedziela Wielkanocna zwana białą niedzielą jest obchodzona jako święto Bożego Miłosierdzia.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest specjalną na potrzeby naszej parafii. Natomiast jutrzejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Caritas archidiecezji katowickiej. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Bóg zapłać wszystkim parafianom za udział w ceremoniach TRIDUUM PASCHALNEGO, dziękuje Służbie Liturgicznej Ołtarza. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu, Bóg zapłać ofiarodawcy paschału oraz serdeczne podziękowania za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek, I sobota m-ca.

1. W sobotę 13.04 br. o godz. 16.00 pierwsza spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. w naszej parafii.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy wesołego Alleluja+