Od 28 IV 2024 do 05 V 2024 r.

28.04 V NIEDZIELA WIELKANOCY

7.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej

z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Małgorzaty i Kazimierza Białas z okazji 45 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.15 Za + Jarosława Walczak w dniu urodzin.

Kolekta: na WŚSD w Katowicach.

29.04 PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO KATARZYNY SIENEŃSKIEJ

17.00 Za + Irenę Niedbała w rocznicę urodzin, Stefanię, Tadeusza Stępień, Marię, Augustyna Paszek, Agnieszkę, Edwarda, Andrzeja Wichary, Jana, Martę, Agnieszkę Paszek, Pawła, Marię Mościński, Emilię, Henryka Przyklink, Apolonię, Jana Stępień i pokrewieństwo.

30.04 WTOREK Dzień powszedni

8.00 Msza święta z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Czesława Dobrzyckiego z okazji 70 rocznicy urodzin.

01.05 ŚRODA ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

7.30 Nabożeństwo majowe

8.00 Za++ Wiktorię i Gerarda Glodek, Walentego Glodek, Marię i Józefa Adamski, Mariana Wilczok.

02.05 CZWARTEK Wspomnienie św. Atanazego

7.30 Nabożeństwo majowe

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bożej, kapłańskiej, zakonnej i misyjnej.

03.05 PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI

7.30 Nabożeństwo majowe - modlitwa za Ojczyznę

8.00 Do NSP Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

11.15 Za + Henryka Szyfman w 30 dniu po śmierci.

04.05 SOBOTA Wspomnienie św. Floriana

07.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i majowe

8.00 W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu NMP, za członków Żywego Różańca naszej Parafii.

05.05 VI NIEDZIELA WIELKANOCY

7.30 Za++Teresę, Feliksa Mościński , Rozalię, Marię, Szymona Korfanty, syna Stanisława, córkę Urszulę z mężem, prof. Zbigniewa Górka

11.15 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących I Komunię Świętą oraz ich rodziców, rodzeństwa i rodziców chrzestnych.

16.00 Nabożeństwo majowe – dzieci I-szo Komunijnych

Kolekta: na potrzeby parafii.