Od 21 IV 2024 do 28 IV 2024 r.

21.04 IV NIEDZIELA WIELKANOCY-DOBREGO PASTERZA

7.30 Za ++ męża, tatę i dziadka Jana Popczyk w 5 rocznicę śmierci, teściów Różę i Józefa Popczyk, szwagra Eugeniusza, dziadków Popczyk, Nitka, Bartos i Szafron, Bożenę Rosół oraz duszę w czyśćcu cierpiące.

11.15 Przez pośrednictwo Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Małgosi z okazji urodzin oraz o opiekę dla całej rodziny.

Kolekta: specjalna na potrzeby parafii.

22.04 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za + Władysławę Łobodzińską w kolejną rocznicę śmierci, jej męża Eugeniusza, Marię, Wincentego Keler, ich rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

23.04 WTOREK UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA

8.00 Za ++ Martę i Józefa Błaszczyk w kolejną rocznicę śmierci.

24.04 ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za + ojca Hilarego Zdebel w 2 rocznicę śmierci, mamę Irenę,  za ++ z rodziny Zdebel, Wolschon, Wochnik, Rybak, Rozmus, Dobrowolski, Danielewicz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

25.04 CZWARRTEK ŚWIĘTO MARKA, EWANGELISTY

7.30 Nabożeństwo o urodzaje i błogosławieństwo w pracy

8.00 Za ++ Antoniego i Joannę Macha, ich rodziców i rodzeństwo oraz

++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

26.04 PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Bożeny i Jana Niekowal z okazji 40 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.

27.04 SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za parafian – zwłaszcza chorych, cierpiących i przebywających w szpitalu i tych, którzy prosili o modlitwę.

28.04 V NIEDZIELA WIELKANOCY

7.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Małgorzaty i Kazimierza Białas z okazji 45 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.15 Za + Jarosława Walczak w dniu urodzin.

Kolekta: na WŚSD w Katowicach.