Od 17 III 2024 do 24 III 2024 r.

17.03 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za ++ Stefanię Fryc w 2 rocznicę śmierci, rodziców Marię, Stefana Dudek, Almę Fryc, rodziców Emilię, Józefa Kucia, Almę, Pawła, Rajmunda, Ryszarda Fryc, za + siostrę Helenę, męża Józefa Pędowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Z okazji urodzin Urszuli Skorupa z prośbą o dar błogosławieństwa Bożego, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla całej rodziny.

15.00 GORZKIE ŻALE.

Kolekta: na potrzeby parafii

18.03 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za + Wiktora Mucha w 3 rocznicę śmierci.

19.03 WTOREK UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA

8.00 Za + Laurę Piątek od sąsiadów.

20.03 ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za ++ Mikołaja, Gertrudę, Teofila Krupanek, ich rodziców  i rodzeństwo, Marię, Jerzego Strzelczyk, Agnieszkę, Ignacego Bubała, Emilię Jacheć, Antoniego Gajdzik, za ++ z rodziny Krupanek, Nitka, strzelczyk, Wicik.

21.03 CZWARTEK dzień powszedni

8.00 Za + Alojzego Strzelczyk od sąsiadów i znajomych.

22.03 PIĄTEK Dzień powszedni - REKOLEKCJE

8.00 Za zmarłych i żywych dobrodziejów naszego kościoła.

18.00 Za ++ Różę, Konrada Nitka, ich rodziców i rodzeństwo, za Wincentego, Agnieszkę, Zofię Bubała, Genowefę, Wincentego Krupanek, Franciszkę, Józefa Białas.

18.45 Droga Krzyżowa.

23.03 SOBOTA Dzień powszedni - REKOLEKCJE

8.00 Za ++ Annę, Wiktora Łysy, córkę Marię, syna i synową Jadwigę i Floriana Krzymiński, 3 córki, zięcia, Wiktorię, Jadwigę Krzymiński, za dziadków i dusze
w czyśćcu cierpiące.

13.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem

za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Marcina Musialik z okazji 50 urodzin oraz błogosławieństwo Boże i zdrowie dla niego i całej jego rodziny.

18.00 W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w naszej parafii ich rodziców i chrzestnych o dar błogosławieństwa Bożego.

24.03 NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ  - REKOLEKCJE

7.30 Za + Laurę Piątek w 30 dniu po śmierci.

11.15 Za + męża Albina Czogiel w 12 rocz. śmierci, rodziców Teresę, Albina, Irenę Kołodziej, teściów Natalię, Teodora Czogiel, szwagrów Czesława i Sylwestra, dziadków Szołtysik, Kołodziej, Gajdzik, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00 GORZKIE ŻALE.

Kolekta: na cele wyznaczone przez rekolekcjonistę.