Od 14 IV 2024 do 21 IV 2024 r.

14.04 III NIEDZIELA WIELKANOCY

7.30 Za ++ Jana Szperlich, żonę Gertrudę, rodziców i rodzeństwo z obu stron, wnuka Mariusza, zięcia Andrzeja, za Franciszka, Irenę i Ernestynę Hojczyk, Józefa Majcher, za ++ z pokrewieństwa Solik, Hojczyk i Jańczyk oraz duszę w czyśćcu cierpiące.

11.15 W intencji Hanny Michalak z okazji przyjęcia sakramentu chrztu św. z prośbą o dar błogosławieństwa Bożego dla rodziców i chrzestnych oraz całej rodziny.

Kolekta: na potrzeby parafii.

15.04 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za ++ Wandę, Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk, Bronisławę, Teodora Polok oraz za ++ z rodziny Malcherczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.04 WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za ++ rodziców Marię i Jerzego Szopa.

17.04 ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za ++ Jana Pabich i rodziców, Bertę, Wiktora Kucia, córki Martę i Jadwigę, za Wincentego Hermasz, za++ Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik, Adama, Józefa Gosek oraz duszę w czyśćcu cierpiące.

18.04 CZWARRTEK Dzień powszedni

8.00 Za + Edwarda Hebel i Urszulę Wirkus.

19.04 PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za ++Antoniego Gawron, jego rodziców i rodzeństwo, Michała, Wiktorię, Pawła, Wandy, Konrada, Urszulę Malcherczyk, Zofię, Franciszka Wicik, Ernesta, Jadwigę Bubała, Wojciecha Komorowskiego.

20.04 SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za + Teodora, Sonię Pogorzałek i ich rodziców Jerzego Pogorzałek, Krystynę Majnusz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

21.04 IV NIEDZIELA WIELKANOCY - DOBREGO PASTERZA

7.30 Za ++ męża, tatę i dziadka Jana Popczyk w 5 rocznicę śmierci, teściów Różę i Józefa Popczyk, szwagra Eugeniusza oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Przez pośrednictwo Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Małgosi z okazji urodzin oraz o opiekę dla całej rodziny.

Kolekta: na potrzeby parafii.