OGŁOSZENIA 7.VI.2020 r.

1. Dziś obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2. W Czwartek 11.VI. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  - Boże Ciało. Tradycyjna Procesja Bożego Ciała - nie odbędzie się. Po Mszy św. o godz. 11.15 udam się z Najświętszym Sakramentem na ulice naszej parafii z błogosławieństwem. Podobnie jak to miało miejsce w I-szy dzień Świąt Wielkanocnych. Bardzo proszę o przystrojenie okien. Msze św. w tym dniu jak w niedzielę o 7.30 i 11.15.

3. W sobotę 13.VI przypada Dzień Fatimski. O 7.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec, a o godz. 8.00 Msza św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny WŚSD. Kolekta w Boże ciało na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli również na potrzeby parafii a po Mszach św. zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina -Rodzinie. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary, także te złożone w formie przelewu bankowego.

1.  Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

1.  Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Niech Jezus Chrystus umacnia nas w każdej Eucharystii.