OGŁOSZENIA 30.IX.2018

1. Rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest stroszeniem Ewangelii bo w całej swej prostocie formy umożliwia przeżycie największych tajemnic chrześcijaństwa. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach i przypominamy wiernym o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnieniem tej pobożnej praktyki. Nabożeństwa różańcowe: w poniedziałek, środę i piątek godz. 17,00 wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.30 .

2. Dzisiejsza kolekta na WŚSD, a po mszy św. zbiórka na termoizolację w naszym kościele. W przyszłą niedziele na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek I piątek i I sobota miesiąca. W piątek zapraszamy do spowiedzi o godz. 16.15 dzieci i młodzież. Odwiedziny chorych w domu o godz. 8.00 proszę ich zgłosić w zakrystii. W sobotę zapraszamy o godz.7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o 11.15 żniwne chcemy podziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Prosząc o kwiaty, owoce, warzywa i inne dary na udekorowanie ołtarza.

5. MOPS zaprasza osoby które chcą tworzyć zastępczą rodzinę szczegóły na plakatach na ulotkach.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; GN, MG, i gazetki parafialnej.