OGŁOSZENIA 28.VI.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 13 niedzielą zwykłą w okresie liturgicznym.

2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

4. W przyszłą niedzielę 5.VII zapraszamy parafian na Piekarskie Wzgórze o godz. 10.30 Msza św. w intencji naszej parafii w Bazylice Piekarskiej, a po Mszy św. droga krzyżowa na Rajskim Placu. Zalecki za ++ przyjmowane są w zakrystii i na Rajskim Placu. Z powodu nadal panującej epidemii przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i zasadach bezpieczeństwa.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona WŚSD. W poniedziałek 29.VI w uroczystość Apostołów Piotra i Pawła kolekta przeznaczona na Stolicę Apostolską jako Świętopietrze. Dziś także po Mszach św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary, także te w formie przelewu bankowego.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ustania epidemii i w intencji naszej ojczyzny codziennie o godz. 20.30.

1.  Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

1.  Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Najświętsze Serce Boże poświęcamy Ci naszą ojczyznę.