OGŁOSZENIA 25.XII.2017

1. Dziś IV Niedziela Adwentu.

2. W noc Narodzenia Pańskiego o godz. 24.00 rozpoczniemy Uroczystą Pasterkę na którą zapraszamy wszystkich parafian  i gości.

3. Kolekta zebrana w czasie pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Kolekta w II święto przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Dzisiejsza kolekta przeznaczona na potrzeby parafii. Z tydzień po Mszy św. zbiórka na termoizolację okien kościoła za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4. W czwartek będziemy obchodzić Święto św. Młodzianków zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii oraz matki w stanie błogosławionym do kościoła.

5. Dziękujemy za choinki darowane na ozdobienie naszego kościoła i panom za budowanie stajenki i dekorację kościoła.

6. Plan kolędy wywieszony w gablotkach oraz w gazetce parafialnej.

7. Dziękujemy za produkty żywnościowe i środki czystości dla potrzebujących które zostały przewiezione do parafii św. Krzyża w Siemianowicach.

8. Przypominamy raz jeszcze że w I święto Bożego Narodzenia I Msza św. o godz. 9.00 następna o godz. 11.15

9. W przyszłą niedzielę 31 grudnia po Mszach św. nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego 2017.

10. Zapraszamy do czytania GN – MG i gazetki parafialnej.