OGŁOSZENIA 1.VII.2018

1. W piątek odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka Apostolstwa Chorych na Jasną Górę.

2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na WŚSD za tydzień na potrzeby parafii a po Mszach św. zbiórka w ramach akcji Rodzina – Rodzinie Aleppo za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w piątek o 16.15. w sobotę zapraszamy o godz.7.15 na nabożeństwo do Serca Najświętszej
Marii Panny.

4. W okresie wakacyjnym odwiedziny chorych tylko w tygodniu przed uroczystością odpustową naszej parafii, wyjątkiem są zgłoszenia indywidualne.

5. Parafialna pielgrzymka do Piekar.
10.30 Msza św. w Bazylice
13.00 Droga krzyżowa na Rajskim placu
13.45 Obchody różańcowe
15.00 Nieszpory Maryjne
Zalecki w zakrystii lub na Rajskim placu.

6. Urząd Miasta Siemianowice Śląskie zachęca do włączenia się w realizację projektu: ‘’kształcenia ustawiczne i zawodowe mieszkańców gminy Siemianowice Śląskie’’ szczegóły na plakatach.

7. Bóg zapłać panom za wykonane prace remontowe na probostwie.

8. Zachęcamy do czytania GN MG i gazetki parafialnej.