OGŁOSZENIA 17.XII.2017

1. Dziś III Niedziela Adwentu, zwaną Niedzielą Radości (Gaudete) źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
2. Od 17 grudnia rozpoczyna się druga część Adwentu przeznaczona na bezpośrednie przygotowanie się do uroczystości Narodzenia Pańskiego.
3. Spowiedź św. codziennie pół godz. przed Mszą św. oraz w czwartek i sobotę od godz. 18.00 – 19.00 w święta spowiedzi nie będzie.odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00 zgłoszenia w zakrystii.
4. Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii za ofiary serdeczne Bóg zapłać.
5. Za jaja składane jako Akcja Wigilia dla samotnych składam serdeczne podziękowanie zebrano 700 szt.
6. Bóg zapłać paniom za mycie kościoła.
7. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne.
8. Roraty jeszcze będą w poniedziałek i środę.
9. Dziś jeszcze można składać produkty żywnościowe i środki czystości dla potrzebujących z parafii św. Krzyża w Siemianowicach.
10. Plan kolędy wywieszony w gablotkach oraz w gazetce parafialnej.
11. Przypominamy raz jeszcze że w I święto Bożego Narodzenia I Msza św. o godz. 9.00 następna o godz. 11.15.
12. Zapraszamy do czytania GN – MG i gazetki parafialnej.