OGŁOSZENIA 16.IX.2018

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.

2. W sobotę 22 września Archidiecezjalne Święto Bierzmowanych katedrze. Zapraszam młodzież naszej parafii która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania.

3.  Dzisiejsza kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4. Jutro w poniedziałek spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

17.00  w kościele kl. VI. szkoły podstawowej.

17.30  w kościele kl. VII, VIII i III gimnazjalna.

5.  Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii  św. ur. 2009 jutro w kościele o godz 18.00.

6. Osoby które chcą włączyć się wolontariatu „szlachetnej paczki” proszę skontaktować się w zakrystii po Mszy św.

7.  Bóg zapłać za prace wykonane przy kościele.

8.  Bóg zapłać za życzenia złożone z okazji moich urodzin oraz za dowody życzliwości i pomoc w trakcie mojego pobytu szpitalu i w okresie późniejszym.