OGŁOSZENIA 10.XII.2017

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Zapraszamy dzieci młodzieżi dorosłych na adwentowe Msze św.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby parafii za tydzień na ten sam cel. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. We wtorek spotkanie o godz. 18.00 w kościele dzieci przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami.

4. Na spotkaniu Rady Parafialnej została przedstawiona propozycja aby Msza w I święto B. Narodzenia w była o godz. 9.00 i o 11.15 wyjątkowo tylko w I święto B. Narodzenia w tym roku taką zmianę wprowadzimy.

5. Proszę o pomoc w przedświątecznym myciu kościoła sobota 16.XII. o godz. 9.00.

6. Po chórem na stoliku są świece wigilijne „Dzieło pomocy dzieciom” duże 9 zł małe 5 zł.

7. W zakrystii do nabycia opłatki wigilijne.

8. Są do nabycia bilety na koncert „Betlejem w Spodku” 29. XII.

9. Jaja składamy w zakrystii w ilości 400 szt. Akcja Wigilia dla samotnych.

10. Caritas z parafii św. Krzyża zwraca się z prośbą o dary dla potrzebujących: artykuły spożywcze, chemiczne, słodycze, opał w workach 17.XII dary będą przewiezione do parafii św. Krzyża. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcą.

11. Zapraszamy do czytania GN – MG i gazetki parafialnej.