OGŁOSZENIA 03.XII.2017

1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent – okres pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana

2. 1 Niedzielę Adwentu obchodzimy jako Niedzielę Trzeźwości. Parafialna Księga Abstynencji umieszczona jest na stoliku pod chórem.

3. Zapraszamy na Msze św. Roratnie o godz. 17.00 w poniedziałki, środy i piątki dzieci z rodzicami i młodzież.

4. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii za tydzień po Mszy św. zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi

na wschodzie. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

5. Dziękuję wszystkim za udział w spotkaniu z red. Gościa Niedzielnego Marcinem Jakimowiczem.

6. We wtorek zapraszam Radę Parafialną na spotkanie o godz. 18.00 na probostwie

7. Do nabycia świece wigilijne „Dzieło pomocy dzieciom” duże 9 zł. Małe 5 zł.

8. W zakrystii są do nabycia bilety na koncert „Betlejem w Spodku” w dniu 29 XII. 2017 r.

9. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne i zestawy świąteczne.

10. Caritas Siemianowice włącz się w akcję „Wigilia dla samotnych” zwraca się z prośbą do naszej parafii o pomoc w naturze o 400 jaj można je przynosić 13 i 15 grudnia.

11. Zachęcamy do czytania GN – MG. i gazetki parafialnej.