OGŁOSZENIA 02.II.2020 r.

1. Dziś obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Jest to także dzień modlitw w intencji katechizacji dorosłych.

1. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego.

1. Dzisiaj na każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie gromnic, a podczas Mszy św. o godz. 11.15 poświęcimy także świece dla dzieci I-szo komunijnych.

1. Jutro w poniedziałek 3.II zapraszam uczniów VI, VII,VIII szkoły podstawowej o godz. 16.15 spowiedź św. , 17.00 Msza św. i spotkanie kl. VIII. Po Mszy św. błogosławieństwo ku czci św. Błażeja

1. W nadchodzącym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek miesiąca.

1. Zapraszam w piątek 07.II dzieci i młodzież o godz. 16.15 do skorzystania z sakramentu pokuty.

1. Również w piątek 07.II odwiedziny chorych początek odwiedzin od godz. 8.00. Chorych i starszych parafian prosimy zgłaszać w zakrystii.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne, a kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji. Przeznaczona jest na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych. W przyszłą niedzielę nie będzie zbiórki na Aleppo. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.