Od 13.IX.2020 do 20.IX.2020 r.

13.IX   -  24 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  W intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin.

11.15 Dziękczynno - błagalna w intencji ks. proboszcza Edwarda Chmiela z okazji urodzin i 30-tą rocznicę święceń kapłańskich.

15.00 Nabożeństwo Fatimskie.

Kolekta : na potrzeby parafii.

14.IX PONIEDZIAŁEK Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

17.00 Za+ Mariana Hajda w 5-tą rocznicę śmierci ++ z rodziny Budziński, Hajda, Matula, Biel, Flak, Faber, Mateja.

15.IX WTOREK Wspomnienie NMP Bolesnej

8.00 Za parafian.

16.IX ŚRODA Wspomnienie św. męcz. Korneliusza, pap i Cypriana, bpa

8.00 Za parafian.

17.IX CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Brygidę i Romana Wicik++ Małgorzatę i Emanuela Nieradzik, siostrzenicę Annę i dusze z pokrewieństwa Wicik, Wójcik, Nieradzik, Winkowski i Tomala.

18.IX PIĄTEK Święto św. Stanisława Kostki zak., patrona Polski

17.00 Za++ Andrzeja Kołodziej++ Helenę, Maksymiliana, Elżbietę Kołodziej++ Hildegardę, Albina Gajdzik dziadków z obu stron+ Józefa Wieczorek, za++ z rodzin Kołodziej, Gajdzik, Wieczorek.

19.IX SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Mariana Stalmach, syna Krzysztofa, ojca Henryka, teściów Franciszka i Małgorzaty Sznurpfeil, za++ z pokrewieństwa Stalmach i Sznurpfeil.

20.IX   -  25 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za++ rodziców Marię, Michała Bartos, dziadków Agnieszkę i Józefa++ Zofię, Stanisława Majcher ++ Halinę, Janusza Walaszczyk+ Norberta Strzelczyk oraz Ludwikę Gajdzik.

11.15 Uroczysta Msza św. w intencji dzieci obchodzących I-szą rocznicę Komunii św.

Kolekta : na Wydział Teologiczny.